Anker’in iki yeni Power Bank modeli satışa sunuldu

Anker 335 Power Bank, Çin’deki başarılı lansmanının ardından küresel pazarlara da adımını attı. 20.000mAh kapasitesi ve 22,5W güç çıkışıyla güçlü ve güvenilir bir şarj deneyimi vadediyor.

Çin’in tanınmış elektronik üreticisi Anker tarafından piyasaya sürülen Anker 335 Power Bank, günlük hayatta karşımıza çıkabilecek şarj sorunları için kapsamlı bir çözüm sunuyor. 20.000mAh’lık etkileyici bataryası sayesinde bir iPhone 14 Pro’yu dört defa, bir iPad Pro 11 inç’lik modeli 1,6 defa ve Google Pixel 6‘yı ise 2,6 defa tam kapasite şarj edebilme kapasitesine sahip.

Cihazın dahili 22,5W güç kapasitesi bulunan şarj kablosu, 22 cm uzunluğunda ve değiştirilemez özelliğe sahip, böylece her zaman yanınızda pratik bir şarj çözümü bulunduruyorsunuz. USB-C ve USB-A portları da aynı 22,5W çıkış gücüne sahip, bu sayede üç cihazı aynı anda şarj etme imkanı tanıyor.

Anker’in iki yeni Power Bank modeli satışa sunuldu

Anker 335 Power Bank‘ın gövdesinde yer alan ekran ise kalan şarj miktarını rahatça görebilmenize olanak tanıyor ve böylece cihazlarınızın şarjının bitmesi gibi sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Dahası, power bank’ın üzerinde bulunan entegre telefon standı sayesinde, cihazınızı şarj ederken aynı zamanda kullanabilmeniz mümkün.

Taşınabilirlik konusunda da kullanıcıları düşünen Anker, bu power bank’ı sadece 315 gram ağırlığında ve 113 x 72 x 30,5 mm boyutlarında tasarlamış. Kompakt yapısı, onu yanınızda taşımanız için ideal hale getiriyor.

Şıklık ve kişisel zevkler de unutulmamış; siyah, pembe, mor ve beyaz olmak üzere farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Anker 335 Power Bank, Amazon üzerinden Amerika’da 49,99$, Avrupa Birliği’nde 49,99€ ve Birleşik Krallık’ta 49,99£ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x